03.
apr
Informativni dan za doktorski študij
ob 16:00

Vabimo vas na informativni dan za doktorski študijski program Računalništvo in informatika, ki bo v sredo, 3. aprila 2019, ob 16.00 v diplomski sobi na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL. Prejeli boste vse informacije o študiju na tretji stopnji, seznanili pa vas bomo tudi o priložnostih za pedagoško in raziskovalno ob študiju na fakulteti ter možnostih štipendiranja.

Informativni dan bosta vodila prodekan za raziskovalno dejavnost doc. dr. Tomaž Curk in skrbnik doktorskega študija izr. prof. dr. Danijel Skočaj. Pridružili se nam bodo tudi doktorski študenti in alumen, ki bodo iz prve roke predstavili svoje razloge za vpis in izzive, s katerimi so se srečali v času doktorskega študija. Doktorandi bodo tudi na voljo za vprašanja.

Rok za prijavo je 3. junij 2019. Prijavo za vpis se odda preko portala eVŠ.

Videoposnetek lanskega informativnega dneva (4. april 2018)

Za več informacij študijskem programu in vpisnem postopku, prosimo kontaktirajte Študentski referat: doktorski.studij@fri.uni-lj.si, +386 1 479 8123.