20.
mar
Predstavitev dvojnega študija v Južni Koreji
ob 10:00

V torek, 20. marca 2018, bo ob 10. uri v Garaži FRI potekala predstavitev dvojnega študija na Kyungpook National University (KNU) v Južni Koreji.

Dogodek bo priložnost, da študenti_ke pridobijo informacije v zvezi z vpisnimi pogoji, postopkom prijave in študijskimi obveznostmi, ki jih morajo opraviti v okviru dvojnega študija. Ker je obštudijsko življenje v Južni Korejni nedvomno tudi bogata medkulturna izkušnja, smo na dogodek povabili še študente KNU, ki so trenutno vpisani na dvojni program na FRI. Svoje izkušnjo bo predstavil tudi profesor, ki je izvajal poletno šolo v Južni Koreji. Dogodek bomo v avli FRI zaključili s čajem, korejsko hrano in glasbo.

Rok za prijavo je 26. marec, več informacij pa je na voljo v razpisu in spletni učilnici. Vprašanja lahko pošljete na email international.office@fri.uni-lj.si.