19.
dec
Slavnostna podelitev diplomskih listin
ob 11:00

Slavnostna podelitev diplomskih listin Fakultete za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani bo v sredo, 19. decembra 2018, ob 11. in 13. uri v Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani (I. nadstropje). Diplomske listine bomo podelili diplomantom in magistrom, ki so zaključili študij v času od 1. maja 2018 do vključno 30. septembra 2018.

Razpored podelitev, 19. decembra 2018:

ob 11. uri bomo podelili:

• 41 diplomskih listin diplomantom visokošolskega strokovnega študija prve stopnje Računalništvo in informatika ter 2 posebna dekanjini priznanji,

• 21 diplomskih listin diplomantom univerzitetnega študija prve stopnje Računalništvo in informatika ter 4 posebna dekanjina priznanja,

• 1 diplomsko listino magistru interdisciplinarnega magistrskega študija druge stopnje Pedagoško računalništvo in informatika.

ob 13. uri bomo podelili:

• 40 diplomskih listin diplomantom univerzitetnega študija prve stopnje Računalništvo in informatika in 5 posebnih dekanjinih priznanj,
  • 13 diplomskih listin diplomantom univerzitetnega interdisciplinarnega študija prve stopnje Računalništvo in matematika ter 2 posebni dekanjini priznanji,
  • 9 diplomskih listin magistrom magistrskega študija druge stopnje Računalništvo in informatika ter 1 posebno dekanjino priznanje.

Vsem diplomantom in magistrom iskreno čestitamo.

Javni dogodek bomo fotografirali za potrebe promocije fakultete in študija.