19.
feb
Zagovori doktorskih disertacij študija Bioznanosti
ob 09:00

Vljudno vabljeni na zagovore doktorskih disertacij naslednji študentov doktorskega študija Bioznanosti:

- Janka Ignjatovića, ki je predložil doktorsko nalogo z naslovom: Detekcija in ocena imunogenosti strukturnih variant rekombinantnih monoklonskih protiteles.
Zagovor: torek, 19. februar 2019 ob 9.00 uri, v sejni sobi dekanata Biotehniške fakultete, Jamnikarjeva 101, Ljubljana.
Področje: biotehnologija.

- mag. Mire Kos Skubic, ki je predložila doktorsko nalogo z naslovom: Poznavanje in zaznavanje živil z geografsko označbo ali označbo porekla pri potrošnikih.
Zagovor: četrtek, 21. februar 2019 ob 15.15 uri, v sejni sobi dekanata Biotehniške fakultete, Jamnikarjeva 101, Ljubljana.
Področje: prehrana.

- Vladimirja Petkovića, ki je predložil doktorsko nalogo z naslovom: Optimizacija omrežja gozdnih cest v sredogorskih in gorskih naravnih gozdovih severne Bosne in Hercegovine.
Zagovor: torek, 26. februar 2019 ob 14.00 uri, v predavalnici G6 na Oddelku za gozdarstvo, Večna pot 83, Ljubljana.
Področje: upravljanje gozdnih ekosistemov.

Več na spletni strani Bioznanosti: http://www.bioznanosti.si/sl/61-zagovori-doktorskih-disertacij