• Zmagovalci Celtrinega novembrskega izziva

Celtrin novembrski izziv je bil uradno zaključen v petek, 15. decembra 2017. V Celtrinih prostorih na Kongresnem trgu so bili poleg študentov prisotni še prof. Sanda Martinčić in prof. Igor Jugo z Univerze v Reki in dr. Matjaž Pančur s Fakultete za računalništvo in informatiko UL.

Naloga je bila izdelati spletno aplikacijo z uporabo AWS oblačnih storitev, študenti pa so se potegovali za bogato glavno nagrado: bon za spletne storitve v vrednosti 1000 EUR, obisk konference po izbiri in praksa na Celtri.

Predstavljenih je bilo kar nekaj zanimivih rešitev, zato so se na koncu odločili, da podelijo kar dve glavni nagradi.

Gregor Robert Krmelj s Fakultete za računalništvo in informatiko UL je izdelal aplikacijo za varno pošiljanje datotek, Dario Ognjanović in Gabriel Saganić z Univerze v Reki pa sta izdelala zabavno spletno aplikacijo, s katero lahko ocenjujemo znane osebnosti.

Čestitke!

sonce