Drage študentke in dragi študenti, sem Andreja Jurček, karierna svetovalka na Fakulteti za računalništvo in informatiko. Name se lahko obrnete za:

• pregled CV-ja,
  • podporo pri iskanju prakse, štud. dela ali zaposlitve,
  • odkrivanju kompetenc, ki jih dobite v času študija,
  • podporo pri predstavitvi delodajalcem,
  • raziskovanju zaposlitvenih možnosti po zaključku študija,
  • informiranju glede znanja o mehkih veščinah,
  • dilemah o nadaljevanju študija na 2. oz. 3. stopnji,
  • in drugih dilemah vezanih na vprašanja osebnega kariernega razvoja.

Tukaj sem za vas, da vam pomagam razumeti in prepoznati interese, vrednote, strasti in sposobnosti ter sprejeti odgovornost za svoje samostojno vodenje karierne poti. Kako?

Na voljo sem vam za individualno svetovanje. V osnovi gre za zaupen pogovor o najrazličnejših vprašanjih povezanih z razvojem kariere, za katerega se odloči veliko študentov. Nekateri imajo dileme glede nadaljevanja študija, spet drugi si želijo zgolj pogovor glede določenih kariernih odločitev, ki jih nameravajo sprejeti.

Karierni centri UL organiziramo dogodke in delavnice, ki vam pomagajo pri osebnem in profeisonalnem razvoju. Veliko uporabnih informacij in nasvetov najdete na naši spletni strani, kjer najdete tudi informacije o vključevanju študentov s posebnimi potrebami, tujih in Erasmus študentov ter doktorskih študentov v študijski proces in trg dela. Za vse, ki vas zanima praksa v tujini pa omogočamo tudi povezavo s portalom GoinGlobal.

Vse storitve, ki jih izvajamo, so za študente Univerze v Ljubljani brezplačne. Do njih pa dostopate preko portala POPR in naše spletne strani. Ne spreglejte pa tudi webinarjev na temo mehkih veščin v e-učilnici in aktualnih novic na socialnih omrežjih ter e-novičniku.

Torej, če povzamem:

Tu sem za vas!