06.
apr
Predstavitev Cyber Security Summer School
ob 13:00

Vabljeni na predstavitev in k prijavi na poletno šolo Cyber Security Summer School, ki jo v Talinu v Estoniji organizirata Univerza Cambridge in Tehnična univerza Talin.

Organizatorja sta pripravljena na poletno šolo sprejeti manjše število magistrskih in doktorskih študentov UL FRI pod enakimi pogoji kot velja za študente iz Cambridgea in Talina.

V petek, 6. aprila, ob 13. uri v predavalnici 3 na FRI bo namestnik direktorja CERT-a iz Cambridgea dr. David Modic, ki je tudi soorganizator šole in je poskrbel, da se vrata odprejo tudi študentom UL FRI, na kratko predstavil vsebino šole, način dela in izkušnje iz dosedanjih dogodkov ter odgovarjal na vprašanja zainteresiranih za udeležbo.

Vodilna tema je računalniška varnost v pomorstvu, teme so npr. ship hacking, gps spoofing, avtonomna plovila in podobno. Več o vsebini in programu najdete na spletni strani Cyber Security Summer School 2018.

Vabimo vas, da izkoristite to enkratno priložnost in se pridružite na informativnem sestanku in tudi sami poletni šoli!