• Delavnica tržnega komuniciranja
Napovedi

V okviru PKP projekta Računalniški vid in inteligentna robotika za napredne oblike komuniciranja na Fakulteti za računalništvo in informatiko organiziramo delavnico na temo tržnega komuniciranja, ki bo v sredo, 17. 5. 2017, ob 15.15 v P04 in je odprta za vse.

Predavateljica prof. Vesna Žabkar z Ekonomske fakultete bo govorila o tem, kako uporabniki sprejemajo nove tehnologije, kdo so uporabniki in kako se odločajo za nakup, kako klasificiramo nezadovoljene potrebe in želje, zaznave, vrednost za uporabnike in kaj je kontinuum reševanja problemov, kako poteka tržno komuniciranje s ciljnimi skupinami, kaj sestavlja proces komuniciranja, kaj so učinki komuniciranja, mediji, kaj je publiciteta. Posebej bo poudarek na zabavi in izobraževanju v enem (edutainment) in o uporabi naprednih tehnologij za trženje ter posredovanje informacij.

Delavnica bo trajala predvidoma tri ure, vmes bomo imeli tudi odmor. Lepo vabljeni!