• Obveščanje kandidatov za vpis na magistrski študij
Objave

Obveščamo vas, da smo na podlagi izvedbe selekcijskega postopka, danes, v petek, 16. 9. 2022, obvestili kandidate za vpis, ki so bili sprejeti na željene magistrske študijske programe na Fakulteti za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani.

Uradno vabilo k vpisu in navodila za izvedbo vpisnega postopka bomo sprejetim kandidatom posredovali v ponedeljek, 19. 9. 2022, vpis v informacijski sistem Studis pa bo možen po prejetju vabila (predvidoma od 12. ure dalje).

Kandidate, ki niste bili sprejeti, a ste blizu meje za vpis, bomo obveščali naknadno (skladno s prakso zadnjih let ocenjujemo, da se bo nekaj mest sprostilo med vpisom). Tiste, ki na izbrane programe ne boste sprejeti, bomo obveščali v torek, 20. 9. 2022.

Kandidati, ki se ne želite vpisati v študijski program, odločitev prosimo sporočite do torka, 20. 9. 2022.