• Preverjanje pogojev PCT
Objave

Skladno z veljavnimi predpisi Vlade RS morajo pogoje prebolevnosti, cepljenosti in testiranja (pogoji PCT) izkazovati vse osebe, ki prihajajo v prostore vzgojno-izobraževalnih zavodov in so starejše od 12 let.

Prosimo, da ob vstopu na fakulteto vnaprej pripravite veljavno potrdilo o izpolnjevanju PCT pogoja* in uradni identifikacijski (osebni) dokument s fotografijo.

Informacijski pooblaščenec je glede preverjanja PCT pogojev z vidika varstva osebnih podatkov izdal smernice, ki so na voljo na naslednjih povezavah:

*Veljavna dokazila o prebolelosti, cepljenju ali testiranju so določena v odloku 2873/Ur. list 147.

Tisti, ki potrebujejo pogoj samotestiranja, morajo samotestiranje opraviti enkrat tedensko na lokaciji fakultete in izpolniti evidenčni list. Študenti prinesejo svoje teste (dobijo jih brezplačno v lekarni).

Naslednji termini za samotestiranje na fakulteti:

• v ponedeljek, 27. 9. 2021, zjutraj med 7.00 in 8.30 (glej Protokol za samotestiranje),
  • v petek, 1. 10. 2021, na prvi študijski dan; med 7.00 in 8.30.

Več informacij o ukrepih za omejevanje širjenja koronavirusa na podstrani O koronavirusu >>