• Rok za oddajo prijave na doktorski študij: 1. junij
Obvestila referata

Rok za oddajo prijave za vpis na doktorski študijski program Računalništvo in informatika je 1. junij 2018. Pohitite s prijavo!

Fakulteta za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani na doktorskem študijskem programu Računalništvo in informatika razpisuje 20 mest. Kandidati za vpis  morajo prijavo oddati najkasneje do 1. junija 2018 preko spletnega portala eVŠ.

Celotno besedilo razpisa za vpis v doktorske programe je objavljeno na spletni strani Univerze v Ljubljani.

Za doktorske študente je na voljo več mest za raziskovalce v raziskovalnih laboratorijih na fakulteti, nekaj pa je tudi možnosti štipendiranja.

Fakulteta sodeluje tudi pri izvedbi interdisciplinarnega doktorskega študijskega programa Bioznanosti, zanj morajo kandidati oddati prijavo za vpis do 24. avgusta 2018.