• Videoposnetek informativnega dneva za doktorski študij

V sredo, 3. aprila 2019, je potekal informativni dan za doktorski študij na Fakulteti za računalništvo in informatiko. Informativni dan sta vodila prodekan za raziskovalno dejavnost doc. dr. Tomaž Curk in skrbnik doktorskega študija izr. prof. dr. Danijel Skočaj. Svoje razloge za vpis in izzive, s katerimi se srečujejo v času doktorskega študija, so predstavili doktorski študenti Žiga Lesar, Alan Lukežič in Ratko Pilipović.

Vabimo vas k ogledu videoposnetkapredstavitve in brošure, v kateri boste našli vse informacije o študiju na tretji stopnji, priložnostih za pedagoško in raziskovalno delo ob študiju na fakulteti ter možnostih štipendiranja.​

Rok za prijavo je 3. junij 2019.
Prijavo za vpis oddate preko portala eVŠ.

Za več informacij študijskem programu in vpisnem postopku, prosimo kontaktirajte Študentski referat: doktorski.studij@fri.uni-lj.si, +386 1 479 8123.