• 4. mesto FRI v Univerzitetni odbojkarski ligi

Moška odbojkarska ekipa Fakultete za računalništvo in informatiko je dosegla odlično 4. mesto v Univerzitetni odbojkarski ligi 2018/2019. Čestitamo!

Ekipa FRI je v rednem delu tekmovanja s petimi zmagami in enim porazom dosegla 2. mesto v skupini B in se uvrstila v polfinale, kjer pa ji je zmanjkalo nekaj športne sreče, saj je z 0:2 izgubila proti ekipi Fakutete za strojništvo.

Na finalnem turnirju se je FRI v tekmi za tretje mesto pomerila z ekipo Fakultete za elektrotehniko. Ekipi sta se srečali že v rednem delu tekmovanja, kjer je FRI zmagala z 2:1, vendar pa je tokrat boljšo igro prikazala FE in z 0:2 osvojila 3. mesto.

V konkurenci 13 moških odbojkarskih ekip, ki so se udeležili letošnje univerzitetne lige, je tako naša ekipa osvojila še vedno odlično 4. mesto.

Več na spletni strani Športne zveze Univerze v Ljubljani.