• Uspeh študentov FRI na Dnevih slovenske informatike

Na konferenci Dnevi slovenske informatike (DSI), ki jo je 16. in 17. aprila, v Kongresnem centru Bernardin v Portorožu organiziralo društvo Informatika, so bili v študentski sekciji za najboljše izbrani projekti študentov FRI.

Nagrado za najboljši študentski projekt (1. mesto) sta za projekt "Avtolog.si - Za varen in urejen avtomobilski trg" prejela Vid Klopčič in dr. Matevž Pesek, Fakulteta za matematiko in fiziko in Fakulteta za računalništvo in informatiko UL.

Pohvalo za izjemen projekt so za projekt "Lia - Platforma za interaktivna programerska tekmovanja" prejeli Aljaž Švigelj, Gregor Robert Krmelj in Miha Hribar, Fakulteta za računalništvo in informatiko UL.

Za dosežke Slovenskega društva INFORMATIKA in njegov vpliv v nacionalnem okolju je dr. Slavko Žitnik prejel srebrni častni znak društva.

Čestitamo!