• Drugi prijavni rok za doktorski študij
Obvestila referata

Drugi prijavni rok za oddajo prijave za vpis na doktorski študijski program Računalništvo in informatika je odprt od 5. julija 2018 do 31. avgusta 2018.

Fakulteta za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani je na doktorskem študijskem programu Računalništvo in informatika v prvem roku razpisala 20 mest. Ker je ostalo na voljo še nekaj prostih mest, vabimo kandidate in kandidatke za vpis, da prijavo oddajo najkasneje do 31. avgusta 2018 preko spletnega portala eVŠ.

Celotno besedilo razpisa za vpis v doktorske programe je objavljeno na spletni strani Univerze v Ljubljani.

Za doktorske študente je na voljo več mest za raziskovalce v raziskovalnih laboratorijih na fakulteti, nekaj pa je tudi možnosti štipendiranja.