• Razpis za vpis na dvojni študijski program s TU Gradec
Objave

Na spletni strani in spletni učilnici (Splošne teme MAG) je objavljen razpis za vpis na dvojni študijski program s TU Gradec za študijsko leto 2023/24.

Na program se lahko prijavijo študenti, ki bodo v naslednjem študijskem letu vpisani v 2. letnik magistrskega študijskega programa Računalništvo in informatika, smer Računalništvo in informatika. Ob zaključki programa bodo tako prejeli diplomo Univerze v Ljubljani in Tehniške univerze Gradec.

Vabimo vas tudi na predstavitev programa, ki bo v sredo 21. decembra ob 16.uri v Garaži FRI. Koordinator programa prof. dr. Danijel Skočaj bo predstavil podrobnosti programa in postopke prijave ter izvedbe. Na dogodku bo svojo izkušnjo s študijem predstavil tudi študent, ki je že zaključil program in od katerega boste prejeli tudi vse informacije o študiju in bivanju v Gradcu.