• Videoposnetek informativnega dneva za doktorski študij

Informativni dan za doktorski študij smo na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL letos izpeljali v obliki spletnega srečanja, 8. aprila 2020. V prenosu v živo sta doktorski študijski program Računalništvo in informatika predstavila prodekan za raziskovalno dejavnost doc. dr. Tomaž Curk in skrbnik doktorskega študija izr. prof. dr. Danijel Skočaj. Svoje izkušnje z doktorskim študijem sta predstavila doktorandka Polona Štefanič in doktorand Daniel Pellarini, Andraž Krašovec pa je spregovoril o njegovi izmenjavi v raziskovalnem središču JRC Ispra in priložnostih, ki jih ponuja.

Vabimo vas k ogledu videoposnetkapredstavitve in brošure, v kateri boste našli vse informacije o študiju na tretji stopnji, priložnostih za pedagoško in raziskovalno delo ob študiju na fakulteti.​

Rok za prijavo je 1. junij 2020.
Prijavo za vpis oddate preko portala eVŠ.

Za več informacij študijskem programu in vpisnem postopku, prosimo kontaktirajte Študentski referat: doktorski.studij@fri.uni-lj.si, +386 1 479 8123.