• Otvoritev razstave POLETJE V RAČUNALNIKU
Napovedi

Poletje je čas za ... računalnike! V vročih poletnih dneh je 180 osnovnošolcev in srednješolcev prineslo mladostno energijo na Fakulteto za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani. Na 10 delavnicah so se naučili toliko novega računalniškega in programerskega znanja, da so v enem tednu uresničili svoje ideje: program, igro, virtualni svet, eksperiment, umetnino ...

Spomini na Poletno šolo FRI, klikanje, tipkanje, brnenje robotov in smeh se vračajo na FRI v obliki razstave Poletje v računalniku. Oktobra bodo v avli in na hodnikih fakultete na ogled izbrane fotografije z delavnic ter primeri izdelkov udeležencev.

Vabljeni, na otvoritev razstave Poletne šole FRI: POLETJE V RAČUNALNIKU,

ki bo v četrtek, 3. oktobra 2019, ob 18. uri

v avli Fakultete za računalništvo in informatiko (Večna pot 113, Ljubljana).

Na otvoritvi boste imeli tudi edinstveno priložnost preizkusiti računalniške igre, ki so jih ustvarili udeleženci poletne šole.

Za sproščeno vzdušje bo z nastopom poskrbela fakultetna glasbena skupina Banda FRIdom, ki nas bo zagotovo nasmejala s šaljivimi besedili, ki brez dlake na jeziku opevajo življenja študentov in profesorjev.

Ne zamudite!